Wydarzenia branżowe

Udział w wydarzeniach branżowych zawsze sprawiał mi przyjemność. Często mam okazję prezentować treści związane z sourcingiem zarówno w kraju jak i za granicą. Dzięki udziałowi w konferencjach jestem na bieżąco z nowinkami w branży i poznaję wiele ciekawych osób. Jeśli chcecie spotkać mnie na jednym z takich wydarzeń, zerknijcie na listę by sprawdzić gdzie wystąpię:

Spotkasz mnie podczas…

smiley

Więcej już wkrótce!

Jeśli poszukujesz prelegenta na wydarzenie branżowe, chętnie porozmawiam.

Proponowane tematy wystąpień:

  • wyszukiwanie kandydatów w sieci oraz w social media,
  • jak pisać skuteczne wiadomości do kandydatów,
  • zarządzanie zespołem sourcingowym,
  • budowanie społeczności w sieci,
  • nowoczesne metody i narzędzia rekrutacyjne.

Poniżej znajdziecie również te wydarzenia, w których już uczestniczyłam. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyj na mojego bloga gdzie publikuję relacje z moich wypraw 🙂

Inne wydarzenia, na których występowałam to na przykład: Sourcing Summit UK 2018 (Londyn), TalentPro 2018 (Monachium), Talent Acquitision Lab (Berlin), Sourcing Summit Europe 2017 (Amsterdam), Social Recruiting Days 2017 (Berlin), truTelAviv 2017 (Tel Aviv), AirSource One (online), TalentsTracker Virtual Summit (online), HR Minds 2017 (Berlin), truLondon 2017 (Londyn), Międzynarodowy Kongres Rekrutacyjny SAZ 2016 (Warszawa), truBudapest 2016 (Budapest), HRU Krakow 2016 (Kraków), WDR 2016 (Warszawa), Sourcing Summit Europe 2015 (Amsterdam).

 

Wystąpienie: Hiring for culture fit

Wywiad dla Talentwunder

Kasia Borowicz

Social Recruiting & Sourcing Trainer


Jestem trenerką rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci. Prowadzę dwujęzyczny blog poświęconego rekrutacji w oraz Recruitment Open Community Polska – największą polską społeczność rekruterów. Na co dzień pomagam zespołom rekrutacji skutecznie docierać do kandydatów.

Szukasz prelegenta na wydarzenie?

Z przyjemnością dzielę się wiedzą w trakcie prezentacji i warsztatów. Jeśli szukasz prelegenta na konferencję związaną z rekrutacją, chętnie porozmawiam!