Webinary sourcingowe

Webinary to niezwykle wygodna forma szkoleniowa. Pozwalają przyswoić sobie konkretny zakres materiału w krótkim czasie, bez konieczności poświęcania całego dnia na szkolenie. Materiały przesłane po webinarze zapewniają wygodę we wdrażaniu nowych rozwiązań, a dodatkowe konsultacje pozwolą jeszcze lepiej przyswoić techniki sourcingowe.

Nadchodzące webinary:

Pytania i odpowiedzi

Jak zapisać się na webinar?

Możesz dokonać rejestracji miejsca za pomocą formularza – wystarczy, że klikniesz w „zarezerwuj miejsce”. Możesz też skontaktować się ze mną bezpośrednio pisząc na adres webinary@kmborowicz.com

Czy mogę otrzymać fakturę?

Naturalnie! Wystarczy, że przy zakupie podasz dane, na jakie powinnam wystawić fakturę, a otrzymasz ją wraz ze szczegółowymi informacjami o udziale w webinarze.

Czy możliwe jest zamówienie webinaru dla całego zespołu?

Oczywiście! W celu zamówienia webinaru dedykowanego dla zespołu, skontaktuj się ze mną mailowo pod adresem webinary@kmborowicz.com

Kasia Borowicz

Social Recruiting & Sourcing Trainer


Jestem trenerką rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci. Prowadzę dwujęzyczny blog poświęconego rekrutacji w oraz Recruitment Open Community Polska – największą polską społeczność rekruterów. Na co dzień pomagam zespołom rekrutacji skutecznie docierać do kandydatów.