UA-70300440-1 Warsztaty szyte na miarę - sam zdecyduj o programie!

Praktyczne warsztaty dla rekruterów. Ułóż własny program.

Ułóż własny program praktycznego szkolenia

Zapraszam na warsztaty pełne praktycznych ćwiczeń, dostosowane do bieżących potrzeb zespołu i uzupełnione o nowinki z zagranicznych rynków. Odpowiednie proporcje elementów warsztatowych, ćwiczeń i dyskusji zapewniają maksymalną retencję wiedzy. Dodatkowo ćwiczenia na spotkaniu wykonamy w oparciu o bieżące zadania zespołu, wyszukując kandydatów na stanowiska w Twojej firmie.

Wiesz dokładnie jakiego szkolenia szukasz?

Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię moduły i odpowiesz na kilka pytań odnośnie zespołu, aby otrzymać ofertę szkolenia przygotowanego zgodnie z Twoim zamówieniem!

Wybór Cię przytłacza? 🙂

Najlepsze rezultaty zobaczysz dobrze określając potrzeby szkoleniowe zespołu. Audyt procesu rekrutacji pomoże Ci dopasować zakres szkolenia do potrzeb własnej organizacji.

Dostępne moduły szkoleniowe

Boolean search i x-ray search
Boolean search i x-ray search

Dowiesz się jak korzystać z Boolean search by jeszcze skueczniej wyszukiwać kandydatów w sieci. Nauczysz się budować kwerendy x-ray search, które pomogą Ci przeszukiwać wybrane portale online.

Budowa społeczności talentów
Budowa społeczności talentów

Dowiesz się jak budować społeczności, które służą długofalowym celom rekrutacyjnym. Poznasz mechanizmy portali, które warto wykorzystać i opracujesz plan działania. Poznasz przykłady newsletterów, grup i blogów, którymi warto się inspirować. [...]

Budowa strategii sourcingowej
Budowa strategii sourcingowej

Dowiesz się jak szybko przygotować skuteczną strategię sourcingową. Nauczysz się mierzyć wyniki działań i analizować je tak, żeby usprawniać proces i poprawiać wyniki.

Budowa wizerunku rekrutera w sieci
Budowa wizerunku rekrutera w sieci

Dowiesz się jak zbudować profil, który zachęci kandydatów do odpowiedzi na Twoje wiadomości i jak przyciągnąć uwagę odbiorców oferując im wartość. Poznasz algorytmy rządzące platformami social media.

Narzędzia nowoczesnego sourcera
Narzędzia nowoczesnego sourcera

Dowiesz się jakich narzędzi możesz użyć, by wyszukać więcej profili w sieci. Usprawnisz proces wyszukiwania i rekrutacji wykorzystując darmowe aplikacje i urozmaicisz udostępniane treści za pomocą grafiki i wideo.

Narzędzia sourcera w branży IT
Narzędzia sourcera w branży IT

Poznasz narzędzia, które pozwalają przyspieszyć wyszukiwanie i zorganizować proces sourcingowy. Nauczysz się też korzystać z narzędzi stworzonych specjalnie z myślą o rekruterach z branży IT.