UA-70300440-1 Szkolenia dla Rekruterów i zespołów HR - Kasia Borowicz

Szkolenia dla Rekruterów i zespołów HR

Gdy tradycyjne metody rekrutacji zawodzą, a na efekty działań wizerunkowych trzeba poczekać,
czas spróbować czegoś nowego. To coś to sourcing, czyli aktywne wyszukiwanie kandydatów.

Poszukujesz szkolenia, które pozwoli Ci:

szybko i skutecznie przyswoić nowoczesne metody wyszukiwania kandydatów?
wdrożyć darmowe narzędzia sourcingowe i rekrutacyjne?
zbudować strategię sourcingową spójną z działaniami employer brandingowymi?

Dobrze trafiłeś 🙂

Szkolenia przeprowadzone w Twoim biurze

Oszczędź czas zespołu – zamów szkolenie przeprowadzone bezpośrednio w biurze firmy

Wygodne materiały szkoleniowe

Po szkoleniu otrzymasz materiały szkoleniowe w formie cyfrowej wzbogacone o notatki z zajęć i lektury uzupełniające dla zespołu

Szkolę zarówno osoby nowe w branży jak i doświadczonych rekruterów, pomagając im zrozumieć najnowsze trendy w rekrutacji online. Bez względu na to, czy pracujesz w wewnętrzym zespole HR, w agencji czy jako freelancer, dzięki szkoleniu poznasz praktyczne metody dotarcia do potencjalnych kandydatów –  dobrze się przy tym bawiąc! :)

To nie wykład – to warsztat pełen praktycznych ćwiczeń!

Program szkolenia dostosowuję zawsze do bieżących potrzeb zespołu, uzupełniając go o nowinki z zagranicznych rynków. Odpowiednie proporcje elementów warsztatowych, ćwiczeń i dyskusji zapewniają maksymalną retencję wiedzy. Dodatkowo ćwiczenia na spotkaniu wykonamy w oparciu o bieżące zadania zespołu, wyszukując kandydatów na stanowiska w Twojej firmie.

Kilka słów o mnie

Przez kilka lat zajmowałam się rekrutacją specjalizując się w wyszukiwaniu kandydatów. Zaczęłam w Krakowie, ale pracując od razu na rynku brytyjskim w branżach takich jak, między innymi, rec2rec (rekrutując rekruterów), księgowość, bankowość inwestycyjna.

Od 2015 roku uczestniczę w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, także jako prelegent. Miałam okazję występować między innymi podczas eventów takich jak Sourcing Summit (Amsterdam), HR Minds (Berlin) czy Międzynarodowy Kongres Rekrutacji (Warszawa).

Od 2016 roku prowadzę szkolenia i konsultacje dla rekruterów i zespołów HR. Miałam okazję współpracować zarówno z zespołami wewnętrznymi jak i pracownikami agencji rekrutacyjnych prowadząc szkolenia z zakresu candidate experience, employer brandingu i rekrutacji (w tym sourcingu).