Szkolenia dla Rekruterów i zespołów HR

Gdy tradycyjne metody rekrutacji zawodzą, a na efekty działań wizerunkowych trzeba poczekać, czas spróbować czegoś nowego. To coś to sourcing, czyli aktywne wyszukiwanie kandydatów.

Jeśli poszukujesz szkolenia, które pozwoli Ci szybko i skutecznie przyswoić nowoczesne metody wyszukiwania kandydatów, wdrożyć darmowe narzędzia sourcingowe i rekrutacyjne czy zbudować strategię sourcingową spójną z działaniami employer brandingowymi, dobrze trafiłeś :)

Szkolenia przeprowadzone w Twoim biurze

Oszczędź czas zespołu – zamów szkolenie przeprowadzone bezpośrednio w biurze firmy

Wygodne materiały szkoleniowe

Po szkoleniu otrzymasz materiały szkoleniowe w formie cyfrowej wzbogacone o notatki z zajęć i lektury uzupełniające dla zespołu

Szkoliłam zarówno wewnętrzne zespoły HR, freelancerów i agencje rekrutacyjne. Program szkolenia dostosowuję zawsze do bieżących potrzeb zespołu, uzupełniając go o nowinki z zagranicznych rynków. Odpowiednie proporcje elementów warsztatowych, ćwiczeń i dyskusji zapewniają maksymalną retencję wiedzy.

 • joanna
  Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu "Employer branding w social media", prowadzonym przez Kasię. Podobało mi się najbardziej podanie konkretnych, darmowych narzędzi i przykłady ich wykorzystania. Szkolenie pomogło mi zrozumieć działanie mechanizmów, które wcześniej wyczuwałam instynktownie. Dzięki temu mogę łatwiej przygotować akcje komunikacyjne i jestem w stanie lepiej je uargumentować przed zarządem. Zaczęłam stosować nowe środki na Facebooku, a zasięg moich postów się zwiększył. Łatwiej też określam cele komunikacji na mediach społecznościowych i raportuje swoje działania.
  Joanna Wojdan-Liszewska
  Robert Bosch Sp. z o.o.
 • justyna
  Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Kasię- jest bardzo entuzjastyczną, energiczną osobą, która w ciekawy sposób przekazuje ogrom wiedzy jaki posiada na temat rekrutacji w social media- pokazuje dobre praktyki, techniki, przedstawia case study, jest zawsze otwarta na pytania. Wiedza jaką zdobyłam podczas szkolenia zdecydowanie przydaje się w pracy rekutera, a rekrutera IT szczególnie :) biorąc pod uwagę rynek pracownika i potrzebę używania niestandardowych kanałów dotarcia do kandydatów. Bardzo polecam Kasię jako trenera!
  Justyna Werecka
  Samsung Electonics
 • bernadette
  Kasia is a really talented sourcing professional who has some original ideas around how to source for culture and she is not afraid to have hard conversations on the topic. She came to talk to our sourcing team in Facebook London about her theory which was a very engaging afternoon. I recommend it to any teams who care about hiring the right people as there are some tangible examples in there of how to spot the right talent for your pipelines early on.
  Bernadett Haasz
  Recruiting Tools Specialist at Facebook
 • tim
  Kasia is a great source of advice and information for me. I first added her when I read one of her posts and really liked her style. Over the past few months she has aided me in my own personal job search and improving my own practice/networking, all completely for the sake of helping a relatively new person in the industry out. I would heavily recommend having a chat with her and I hope to work with her in the future.
  Tim Wood CertRP
  Resourcing Advisor at MTCNovo Ltd

Kilka słów o mnie

Przez kilka lat zajmowałam się rekrutacją specjalizując się w wyszukiwaniu kandydatów. Zaczęłam w Krakowie, ale pracując od razu na rynku brytyjskim w branżach takich jak, między innymi, rec2rec (rekrutując rekruterów), księgowość, bankowość inwestycyjna.

Od 2015 roku uczestniczę w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, także jako prelegent. Miałam okazję występować między innymi podczas eventów takich jak Sourcing Summit (Amsterdam), HR Minds (Berlin) czy Międzynarodowy Kongres Rekrutacji (Warszawa).

Od 2016 roku prowadzę szkolenia i konsultacje dla rekruterów i zespołów HR. Miałam okazję współpracować zarówno z zespołami wewnętrznymi jak i pracownikami agencji rekrutacyjnych prowadząc szkolenia z zakresu candidate experience, employer brandingu i rekrutacji (w tym sourcingu).

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się ze mną wysyłając wiadomość bezpośrednio do mojej skrzynki email:Kontakt telefoniczny

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, chętnie porozmawiam! Wystarczy, że zajrzysz do mojego kalendarza i wybierzesz dogodny dla siebie termin na rozmowę: