Szkolenia zamknięte

Warsztaty pełne praktycznych ćwiczeń, które pozwolą specjalistom HR zdobyć i wdrożyć wiedzę z zakresu najnowszych trendów w rekrutacji w Polsce i za granicą.

Program stworzony w oparciu o potrzeby zespołu

Ułóż własny program lub wybierz jeden z popularnych programów szkoleniowych. Ostateczny program szkolenia zostaje dopasowany do bieżących potrzeb zespołu i firmy.

Rezultaty, które dają się zmierzyć

Każdy moduł szkoleniowy opatrzony jest zadaniem do wykonania po spotkaniu, które gwarantuje wdrożenie wiedzy zdobytej na szkoleniu i pozwoli zweryfikować jego skuteczność. Wyniki zostają omówione z zespołem w trakcie konsultacji po szkoleniu.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie odbywa się szkolenie?

Prowadzę szkolenia na terenie Polski i poza nią, w biurze klienta. W wypadku odbycia szkolenia poza Krakowem należy potwierdzić dodatkowe koszty związane z logistyką.

Czy mogę poprosić o zmiany w programie szkolenia?

Tak, oczywiście! Szkolenia zawsze różnią się między sobą szczegółami, dodatkowo mogę też wprowadzić większe zmiany programowe w oparciu o potrzeby zespołu.

Ilu uczestników może wziąć udział w szkoleniu?

Najlepsze efekty osiągam pracując z grupą do 10 uczestników. Szkolenia sourcingowe warto przeprowadzać z mniejszą grupą, co pozwala na przeprowadzenie większej ilości ćwiczeń.

Jakie materiały otrzymam po szkoleniu?

Po szkoleniu manager zespołu lub inna osoba kontaktowa otrzyma materiały drogą elektroniczną. Uwzględniają one prezentację ze szkolenia, plik zawierający notatki z zajęć oraz (w wypadku szkolenia z sourcingu) dodatkowy plik zawierający przykładowe kwerendy wyszukiwania.

Co będzie potrzebne uczestnikom szkolenia?

Zachęcam uczestników szkolenia do zabrania ze sobą laptopów. W wypadku szkolenia z sourcingu jest to konieczne, by przeprowadzić ćwiczenia z wyszukiwania w jego trakcie.

Jak mogę zarezerwować termin szkolenia?

To proste! Skontaktuj się ze mną mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Moje dane kontaktowe:

kmborowicz(małpa)gmail.com

+48 (0) 793 272 999

Kasia Borowicz

Social Recruiting & Sourcing Trainer


Przez kilka lat zajmowałam się rekrutacją specjalizując się w wyszukiwaniu kandydatów. Moją przygodę z branżą rozpoczęłam w Krakowie, ale pracując od razu na rynku brytyjskim w branżach takich jak rekrutacja, księgowość, bankowość inwestycyjna czy technologia.

Od 2015 roku uczestniczę w międzynarodowych wydarzeniach branżowych jako prelegent. Miałam okazję występować między innymi podczas eventów takich jak Sourcing Summit (Amsterdam), Social Recruiting Days (Berlin) czy Międzynarodowy Kongres Rekrutacji (Warszawa).

Od 2016 roku prowadzę szkolenia i konsultacje dla rekruterów i zespołów HR. Wsprółpracuję zarówno z zespołami wewnętrznymi jak i pracownikami agencji rekrutacyjnych prowadząc szkolenia i konsultacje.