UA-70300440-1 O mnie, Poland Sourcing Community i codziennieHR

Kilka słów o mnie

Moja przygoda z rekrutacją rozpoczęła się, jak to zwykle bywa, zupełnie przypadkiem. Rekrutowałam rekruterów, księgowych, programistów, sprzedawców, marketerów… do różnych firm z różnych branż. Od bankowości inwestycyjnej po startupy, jednak zawsze w charakterze rekrutera wewnętrznego.

Dziś zajmuję się przede wszystkim pomaganiem rekruterom w wyszkukiwaniu kandydatów w sieci, a ich managerom – w sprawnym zarządzaniu zespołem. Prowadzę szkolenia, występuję na konferencjach branżowych, regularnie publikuję treści na blogu, rozwijam społeczność dla rekruterów pracujących na polskim rynku i promuję niezależne blogi branżowe.

Lubię angażować się w ciekawe inicjatywy branżowe, testować nowe narzędzia i metody i podróżować. A po godzinach… zaczytuję się w powieściach science fiction 🙂

Poland Sourcing Community

Poland Sourcing Community to grupa ponad 900 profesjonalistów związanych z rekrutacją i HR, a lista członków ciągle rośnie. Praca w rekrutacji wymaga nie lada wysiłku. Nowe trendy w HR, zmiany w funkcjonowaniu portali społecznościowych, prawo pracy – to wszystko dziedziny, z którymi rekruter musi być na bieżąco.

Dlatego stworzyłam przestrzeń, która pozwala dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami. Dzięki wymianie doświadczeń, możemy razem zmieniać oblicze rekrutacji na lepsze – Ty też możesz być tego częścią!

codziennieHR

Pracując w HR ciężko nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Dziedziny takie jak rekrutacja czy EB ciągle się rozwijają, HR-owe trendy przychodzą i odchodzą, a wymagania pracodawców w stosunku do specjalistów z tej dziedziny są niezwykle wysokie.

Jeśli szukasz sposobu na samodzielny rozwój zawodowy w HR, to idealnie się tu odnajdziesz! Celem Codziennie HR jest bowiem wspieranie rozwoju HR-owców, EB-owców i rekruterów poprzez promowanie ciekawych treści branżowych.